Güncel
Loading...

"Melek Yatırımcı" sistemi Türkiye'de (Angel investors to finance promising ideas in Turkey)

Bugun itibari ile Melek Yatırımcı Sistemi artık Türkiye'de!İş fikri olan fakat sermayesi olmayanlar için bulunmaz bir fırsat,Yakın zamanlarda Mark Zuckenberg Turkiye'de dogsaydi Facebook gibi bir dunya markasi ortaya cikar miydi? sorusu ile böyle bir oluşumun alarmını veren Baybars Altuntaş bugun internette ve bir çok gazetede "Melek Yatırımcı" sistemi ile yer aldı.Ülkemiz oldukça onemli olan bu kuruluşun hem fikir sahipleri hemde yatırımcılar için onemli bir ekonomik canlanma getirecegini düşünüyorum.

Yapılan bir araştırmaya göre ABD’de her 12 kişiden,Almanya’da 35, İngiltere’de 45, Finlandiya’da ise her 67 kişiden birinin kendi işini kurmak istediğinin tespit edilmiş bizim de bu konuda son zmanlarda oluşan Yatırımcı-fikir sahibi buluşması programlarından oldukça yuksek bir potansiyele sahip olduğunu görebilirz. TBAA’da başkanlıgına Baybars Altuntaş, yardımcılığı görevine Yalçın Ayaydın, Genel Sekreterliğe Adnan Akdemir, Saymanlığa Prof. Dr. Bahadır Erdemli getirilirken, Azmi Sarıbay üye olarak görev alıyor.


Melek Yatırımcılara buradan ulaşabilirsiniz
Share on Google Plus

About Sema KUDU

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder

Türkiye yenilmez,Millet Eğilmez!