Güncel
Loading...

Microsoft Türkiye Walid Abu-Hadba Görüşmesi

22 Şubat’ta  Walid Abu-Hadba görüşmesi için İstanbul’daydım.Developer & Platform Evangelism Group genel başkan yardımcısı Walid Abu-Hadba öğrencilere oldukça önem veriyor,İstanbul’a ilk geldiğinde Microsoft Student Partner ekibini görmek istediğini söylemiş ,bu görüşme bizler için inanılmaz bir fırsattı.Şanslıydık,aynı gün Microsoft Türkiye Ofisi'nde  Daron Yöndem’in Windows Phone 7 Eğitimi de vardı ,görüşmeye kadar bu eğitimdeydik.

Öğleden sonra beklenen an geldi ve Microsoft Türkiye DPE  Lead Melek Pulatkonak ve Microsoft Türkiye Akademik Programlar Yöneticisi Mustafa Kasap liderliğinde görüşmeye geçtik,oldukça verimli ve keyifli bir görüşme geçirdik,  Walid Abu-Hadba bizlere kendinden ve o yıllarda (80 li yıllar) bilgisayar teknolojileri alanında yaşadığı zorluklardan bahsetti  ve bugünle kıyaslayarak bizlere tavsiyelerde bulundu,bizlerde kendimizden bahsederek sorularımızı ona sorma fırsatı bulduk,hayatımdaki en kıymetli  zamanlardan birini daha yaşamış oldum.

Dönüşte küçük bir talihsizlik yaşayarak yoldaki kaza nedeniyle trafiğe takılıp uçağımı kaçırdım J.Microsoft Türkiye Ofisi oldukça hareketli.. eğitimler,değerli misafirler sürekli oluyor,bu noktada İstanbul’da olmak oldukça avantajlı,

evet harika bir gündü…. ;)Share on Google Plus

About Sema KUDU

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum :

Yorum Gönder

Türkiye yenilmez,Millet Eğilmez!